МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ

Напередодні зимових канікул у Комунальному закладі освіти «Середня загальноосвітня школа № 97 імені П.І. Шкідченка» Дніпровської міської ради  відбулося урочисте відкриття нової, відремонтованої, оздобленої сучасною технікою, актової зали на 270 місць. Це дало широкі можливості для втілення творчих планів учнів та педагогічного колективу школи.   

100-річчя Олеся Гончара

3 квітня 2018 року виповнилось 100-років з дня народження видатного українського письменника, літературного критика, громадського діяча, визнаного у всьому світі майстра українського слова Олеся Терентійовича Гончара.

Інформаційні технології у середній освіті

Гімназія № 1, що у Новокодацькому районі, посідає одне із провідних місць у районі за результатами ЗНО. Саме сюди намагаються потрапити учні району, які  ставлять перед собою амбіційні плани на майбутнє і разом з батьками і педагогічним колективом їх здійснюють. Завдяки активній позиції батьківського комітету, заклад має потужну матеріальну базу, впроваджує нові методи навчання та відпочинку.

100 років ФК «Дніпро»

10 листопада 2018 року на стадіоні «Дніпро-Арена» відбувся історичний матч легенд ФК «Дніпро» та збірної України з нагоди 100-річного ювілею клубу «Дніпро». Олімпійські чемпіони, призери Чемпіонату України продемонстрували якісний футбол, яким із задоволенням насолоджувались глядачі.

74-а річниця визволення України у Дніпрі

28 жовтня 2018 року з нагоди 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників біля монументу «Вічної Слави» у Дніпрі  зібрались ветерани Другої світової війни, голови районних у місті рад, представники силових структур, обласногообєднанняпрофспілок, релігійних громад, громадських організацій, небайдужі мешканці Дніпра.

75 років визволення Дніпра

25 жовтня  у м. Дніпрі відбулись заходи з нагоди 75-річчя з дня визволення міста від фашистських загарбників. Ветерани Другої світової війни, представники влади районів, міста та області, релігійних громад, силових структур, молодіжних організацій і небайдужі громадяни увічнили пам’ять загиблих покладанням квітів біля пам’ятника воїнам 152-ої стрілецької дивізії. По традиції у заході взяв участь народний депутат України І.І. Куліченко.

Семінар в ПДАБА

8 серпня 2018 року на базі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури з нагоди професійного свята Дня будівельника відбувся семінар “Влада – наука – освіта – виробництво – громадянське суспільство: перспективні технології і проекти будівельного комплексу для розвитку Придніпровського регіону”. У науковому заході взяв участь Голова Наглядової Ради закладу народний депутат України І.І. Куліченко.

День Конституції України

28 червня в Україні відзначається День Конституції України. Це державне свято приурочене до великої події 1996 року – Верховна Рада України прийняла Основний Закон української держави.

Збільшується кількість місць у дитсадках

25 червня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу № 103 відбулось відкриття дитячого садка на 80 місць після його реконструкції. Це стало можливим завдяки реалізації комплексної програми народного депутата України І.І. Куліченка щодо вирішення проблеми з дефіцитом місць у дошкільних навчальних закладах виборчого округу № 28. З цією метою за сприяння Івана Івановича залучено з державного бюджету понад 10 млн. грн.

25 років хору ветеранів “Амурчани”

15 травня 2018 року у приміщенні Клубу творчості АНД району святкував своє 25-річчя колектив хору ветеранів війни та праці “Амурчани”. За плечима цього поважного колективу, створеного у 1993 році, – чимало перемог і напрацювань. Це і участь у звітньому концерті Дніпропетровської області на головній сцені країни (двічі), поїздки по усій Україні та, навіть, за кордон.