СКОРО БУДЕМО ПІДВОДИТИ ПІДСУМКИ І ХОТІЛОСЯ Б, ЩОБ ВОНИ БУЛИ ВІДЧУТНИМИ

27 березня 2019 року в актовій залі середньої школи № 134 відбулась зустріч народного депутата України І. І. Куліченка зі своїми виборцями з АНД району – педагогічними колективами школи, позашкільних навчальних закладів № 21 і № 323, батьківськими комітетами.

Привітання з Міжнародним жіночим святом

6 березня 2019 року, напередодні жіночого дня  народний депутат України І. І. Куліченко привітав жіночий актив округу №28 зі святом та відвідав Культурно-дозвілевий комплекс  «Кайдацький», де  відбувся святковий захід з нагоди 8 березня.

«Живий ланцюг» – символ єдності українського народу

День 22 січня 2019 року народний депутат України І.І. Куліченко провів на своєму виборчому окрузі.
Спочатку народний депутат відвідав будівельний майданчик у школі № 105, де ознайомився з перебігом робіт з будівництва дитячого садка, поспілкувався з керівництвом підрядної організації і, безпосередньо, з будівельниками.

МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ

Напередодні зимових канікул у Комунальному закладі освіти «Середня загальноосвітня школа № 97 імені П.І. Шкідченка» Дніпровської міської ради  відбулося урочисте відкриття нової, відремонтованої, оздобленої сучасною технікою, актової зали на 270 місць. Це дало широкі можливості для втілення творчих планів учнів та педагогічного колективу школи.   

100-річчя Олеся Гончара

3 квітня 2018 року виповнилось 100-років з дня народження видатного українського письменника, літературного критика, громадського діяча, визнаного у всьому світі майстра українського слова Олеся Терентійовича Гончара.

Інформаційні технології у середній освіті

Гімназія № 1, що у Новокодацькому районі, посідає одне із провідних місць у районі за результатами ЗНО. Саме сюди намагаються потрапити учні району, які  ставлять перед собою амбіційні плани на майбутнє і разом з батьками і педагогічним колективом їх здійснюють. Завдяки активній позиції батьківського комітету, заклад має потужну матеріальну базу, впроваджує нові методи навчання та відпочинку.