День Конституції України

28 червня в Україні відзначається День Конституції України. Це державне свято приурочене до великої події 1996 року – Верховна Рада України прийняла Основний Закон української держави.

Збільшується кількість місць у дитсадках

25 червня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу № 103 відбулось відкриття дитячого садка на 80 місць після його реконструкції. Це стало можливим завдяки реалізації комплексної програми народного депутата України І.І. Куліченка щодо вирішення проблеми з дефіцитом місць у дошкільних навчальних закладах виборчого округу № 28. З цією метою за сприяння Івана Івановича залучено з державного бюджету понад 10 млн. грн.

25 років хору ветеранів “Амурчани”

15 травня 2018 року у приміщенні Клубу творчості АНД району святкував своє 25-річчя колектив хору ветеранів війни та праці “Амурчани”. За плечима цього поважного колективу, створеного у 1993 році, – чимало перемог і напрацювань. Це і участь у звітньому концерті Дніпропетровської області на головній сцені країни (двічі), поїздки по усій Україні та, навіть, за кордон.

Стадіон пляжних видів спорту європейського рівня у Дніпрі

На території Новокодацького району у Молодіжному парку відпочинку та розваг, після відкоригованої зурахуванням усіхвимог УЄФА та ФІФА проектно – кошторисної документації, поновлено будівництво першого в Україні стадіону пляжних видів спорту європейського рівня.

Державна програма розвитку футболу у дiї

8 травня 2018 року у двох загальноосвiтнiх школах Новокодацького району вiдбулось чудове свято спорту. За iнiцiативи народного депутата Украiни I. I. Кулiченка при безпосереднiй пiдтримцi Голови бюджетного комiтету Верховної Ради, Президента Федерацiї футболу України А. В. Павелка учнi СШ № 4 та СШ № 132 району отримали сучаснi футбольнi поля зi штучним покриттям.

Компьютерна освіта на окрузі № 28: визначаються пріоритети

3 травня 2018 року з метою інформування виборців округу № 28 про свою роботу народний депутат України І.І. Куліченко провів чергову зустріч з батьківським та педагогічним колективами середньої школи № 92.

Річниця “Чорнобиля”

26 квітня з нагоди 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС біля пам’ятника «Чорнобильський дзвін» традиційно зібралися ліквідатори, їхні родичі та близькі. Разом із небайдужими дніпрянами у заході взяв участь народний депутат України І.І. Куліченко. Він поклав квіти до монумента памяті, поспілкувався з ветеранами.

Мініфутбольне поле у СШ№130

У рамках загальнодержавної програми підтримки розвитку футбольного руху, на базі середньої загальноосвітньої школи № 130 м. Дніпра 23 квітня 2018 року відбулось відкриття мініфутбольного поля, на якому зі словами привітання виступив народний депутат України І.І. Куліченко.

Кубок Ліги чемпіонів у Дніпрі

23 квiтня 2018 року у рамках туру Trophy Experience, який органiзовано Федерацією футболу України, до Днiпра вперше завiтали кубки Лiги чемпiонiв УЕФА, якi отримають найкращi чоловiча та жiноча футбольні команди Європи.

Системна підтримка закладів охорони здоров’я

У рамках впровадженої народним депутатом України І.І.Куліченко програми щодо сприяння медичним закладам округу № 28 у питанні підвищення рівня якості надання медичних послуг населенню, 12 квітня 2018 року відбулась його зустріч з колективом Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 6. У 2017 році у цей заклад охорони здоров’я за сприяння народного депутата за державні кошти було придбано два високоточних автоматичних аналізатори для лабораторних дослідженнь.