СКОРО БУДЕМО ПІДВОДИТИ ПІДСУМКИ І ХОТІЛОСЯ Б, ЩОБ ВОНИ БУЛИ ВІДЧУТНИМИ

27 березня 2019 року в актовій залі середньої школи № 134 відбулась зустріч народного депутата України І. І. Куліченка зі своїми виборцями з АНД району – педагогічними колективами школи, позашкільних навчальних закладів № 21 і № 323, батьківськими комітетами. Слід зазначити, що СЗШ № 134 займає одне з перших місць у місті не тільки по кількості школярів (їх 1 450), а й по напрямках діяльності та впровадженню новітніх методик у процес навчання, виховання та розвитку дітей. Це школа гуманітарного напрямку з акцентом на національно-патріотичне виховання. В ній у позаурочний час працюють секції з футболу, баскетболу, карате та настільного тенісу.
За ініціативи Івана Івановича за кошти державного бюджету у школі відремонтовано покрівлю, встановлені футбольне та баскетбольно-волейбольне поля, бігові доріжки, придбано мультимедійний комплекс, а дитячі садки отримали сучасні комп’ютерні класи.
У планах народного депутата на2019році сприяння у придбанні комп’ютерного класу для школи, капітальний ремонт басейну у дитячому садку № 21, а у дитячому садочку № 323 з’явиться дитячий ігровий майданчик.