Ліцей ім. П’єра де Кубертена у Дніпрі

28 березня 2019 року в актовій залі школи № 142 (АНД район) відбулась зустріч народного депутата України І. І. Куліченка з педагогічним колективом закладу та батьківським активом.Приводом до проведення цього заходу стало те, що школа отримала новий статус – рішенням Дніпровської міської ради від 20.03.2019 заклад перейменовано у  Ліцей № 142 ім. П’єра де Кубертена. Цей заклад є єдиним представником України у міжнародній групі шкіл П’єра де Кубертена і з 2013 року входить до Національної групи шкіл олімпійської освіти.
Не зважаючи на те, що школа не входить територіально до  28 виборчого округу, Іван Іванович прийняв рішення ініціювати перед Федерацією футболу України і особисто перед А.В.Павелко питання щодо створення на базі ліцею додаткових умов для всебічного фізичного  розвитку дітей.
Також народний депутат розповів про впроваджений на своєму виборчому окрузі пілотного проекту щодо безперервної комп’ютерної освіти у дошкільних і шкільних освітніх закладах.
Після зустрічі Іван Іванович відвідав кабінет навчально-військової підготовки та оглянув басейн, в якому відкрито школу навчання плаванню дітей АНД району.