«Живий ланцюг» – символ єдності українського народу

День 22 січня 2019 року народний депутат України І.І. Куліченко провів на своєму виборчому окрузі.
Спочатку народний депутат відвідав будівельний майданчик у школі № 105, де ознайомився з перебігом робіт з будівництва дитячого садка, поспілкувався з керівництвом підрядної організації і, безпосередньо, з будівельниками. Було обговорено ряд важливих моментів з реалізації цього проекту та механізми, які дозволять здати об’єкт у запланований термін. На зустрічі також були присутні і небайдужі батьки, які з інтересом спілкувались з народним депутатом, задавали питання, висловлювали свої думки та побажання.

Після цього, Іван Іванович переїхав до середньої школи № 124, куди він був запрошений для участі у святковому заході з нагоди Дня Соборності України.
Символом єднання українського народу слугував “живий ланцюг”, який створили учні школи уздовж вулиці перед своєю школою.
По закінченню свята І.І. Куліченко поспілкувавася з учнями, батьками і вчителями та оглянув будівельний майданчик, на якому розпочато роботи з будівництва харчоблоку та їдальні. Роботи на цих об’єктах, як і будівництво дитячого садка у СШ № 105, ведуться за кошти Державного фонду регіонального розвитку, які залучені на округ за ініціативи народного депутата.