Системна підтримка закладів охорони здоров’я

У рамках впровадженої народним депутатом України І.І.Куліченко програми щодо сприяння медичним закладам округу № 28 у питанні підвищення рівня якості надання медичних послуг населенню, 12 квітня 2018 року відбулась його зустріч з колективом Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 6. У 2017 році у цей заклад охорони здоров’я за сприяння народного депутата за державні кошти було придбано два високоточних автоматичних аналізатори для лабораторних дослідженнь.

Під час зустрічі мова йшла як про реалізацію медичної програми на окрузі, так і про впровадження безперервної комп’ютерної освіти у дошкільних та загальноосвітніх закладах району, яка вже дає свої перші успішні результати.

У своєму виступі на заході Іван Іванович акцентував увагу присутніх на системності впровадження своїх програм. Зокрема він зазаначив: “Важливо не тільки придбати обладнання. Потрібно супроводжувати, навчати, підтримувати, проводити модернізацію, в решті решт, контролювати весь процес реалізації програм”.