Пріоритети – освіта та охорона здоровья

10 квітняу 2018 року народний депутат України І. І. Куліченко присвятив роботі на своєму виборчому окрузі №28. Іван Іванович відвідав будівельний майданчик у Молодіжному парку відпочинку та дозвілля, де відбулась робоча нарада з питань стану будівництва стадіону пляжних видів спорту. За сприяння народного депутата кошти на завершення будівництва у поточному році виділено з Державного фонду регіонального розвитку.
Після цього відбулась зустріч з колективом Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №5.

Іван Іванович розповів присутнім про основні напрямки своєї роботи як у Верховній Раді, так і на окрузі. Під час виступу він акцентував увагу на двох основних напрямках, на які, за його сприяння, здійснюється розподіл   коштів, залучених з державного бюджету. Це – освіта і охорона здоров’я. Тільки за минулий рік, сучасне високоточне обладнання  отримали: реанімаційне відділення багатопофільної клінічної лікарні №4 – апарат штучної вентиляції легенів; клінічна лікарня № 11 – сучасний апарат УЗД; Центр первинної медико-санітарної допомоги № 6 – 2 пристрої для лабораторних досліджень; Центр первинної медико-санітарної допомоги №5 – лазерний пристрій для малих хірургічних втручань. У міській лікарні №5 –замінено ліфт.

Під час спілкування з працівниками медичної галузі порушувались питання не тільки медичної реформи, але й нових, інтерактивних форм навчання у школах округу та організації досугу молоді.