Перспективи розвитку середньої освіти

На зустріч з народним депутатом І.І.Куліченко, яка відбулась 30 січня 2018 року у СШ №88 що на пр. Свободи прийшли батьки учнів та педагоги школи, жителі навколишніх кварталів. 

У фокусі уваги Івана Івановича – дошкільна та середня освіта. Саме ця тема обговорювалась на зустрічі з виборцями. І.І.Куліченко підкреслив, що у своїй роботі щодо підтримки сфери освіти на своєму окрузі робить акцент на трьох позиціях: модернізація харчоблоків, розвиток сучасної інфраструктури для занять спортом та впровадження новітніх інформаційних технологій.

На сьогодні, завдяки зусиллям народного депутата, з державного бюджету профінансовано капітальні ремонти 14 харчоблоків у школах та дитсадках. Зокрема, близько 1 млн. грн. виділено на ремонт харчоблоку школи № 88, що дає можливість учням і вчителям приймати свіжу та здорову їжу. До речі, відновлений фасад школи – теж результат допомоги І.І.Куліченко.

У цьому році у планах Івана Івановича стоїть придбання для учнів школи комп’ютерного класу нового покоління, що надасть змогу вже з 1 вересня почати вивчення ІТ-технологій в початкових класах.

Батьки і вчителі звернулись до Івана Івановича з проханням допомогти в капітальному ремонті покрівлі будівлі школи, будівництві актового та спортивного залів тощо. Народний депутат надав доручення своїм помічникам щодо опрацювання звернень та внесення узгоджених з керівництвом школи пропозицій.

Як свідчить досвід минулих років, такі доручення виконуються вчасно та якісно. Допомога народного депутата поєднана з сумлінною працею вчителів дає впевненість, що  середня освіта в Новокодацькому районі має гарні перспективи розвитку.