Перспективи інформаційних технологій у Новокодацькому районі

23 січня 2018 народний депутат України І.І.Куліченко зустрівся з колективом Дніпровського ліцею інформаційних технологій. На заході обговорювались питання інформаційної підтримки навчальних закладів виборчого округу № 28  і, зокрема, впровадження “хмарних” технологій у навчальний процес закладів средньої освіти.

За рахунок коштів державного бюджету, виділення яких ініціював Іван Іванович, дошкільні, середні та позашкільні навчальні заклади Новокодацкого району за останні два роки отримали сучасну комп’ютерну техніку (мультимедійні комплекси, комп’ютерні класи, технічні засоби для проведення відеоконференцій) і створили єдиний інформаційний простір.

Ліцей інформаційних технологій, де проходила зустріч,  насьогодні має потужну матеріальну базу: 96 сучасних комп’ютерів у 6-ти класах; кожен із 23 класів обладнано мультимедійною технікою необхідною для навчального процесу. За ініціативи директора ліцею С.Б.Григор’єва до закладу проводиться набір учнів з усієї України. За результатами своєї діяльності він увійшов до світового рейтингу Microsoft (Showcase School), а за кваліфікаційним рівнем сучасних інформаційних технологій ліцей включено до всесвітнього рейтингу Microsoft Innovative Education Expert. Директор та шість викладачів закладу мають звання тренер Vicrosoft.

Тому не випадково народний депутат у ході зустрічі звернувся з проханням надати допомогу навчальним  закладам Новокодацького району в оволодінні інформаційними технологіями.

Під час зустрічі Іван Іванович також виконав приємну місію – вручив директору ліцею, доценту кафедри теоретичної фізики ДНУ С.Б. Григор’єву державну відзнаку “Заслужений працівник освіти України”.