Без сучасних технологій бути конкурентноспроможним неможливо

22 листопада І. І. Куліченко відвідав дошкільний навчальний заклад № 404, де ознайомився з матеріально-технічною базою закладу. Насамперед Іван Іванович оглянув придбаний комп’ютерний клас і відремонтований за державні кошти харчоблок, та визначився з об’ємом робіт щодо капітального ремонту плавального басейну, який відвідують не тільки діти ДНЗ, але й усього мікрорайону. Після чого відбулась зустріч з колективом працівників закладу та батьківським активом у форматі активного двустороннього діалогу.

Народний депутат проінформував присутніх про те, що на базі Новокодацького району міста, як експеримент, розроблено і готується до завершення Програма щодо впровадження новітніх інформаційних технологій з високим рівнем методик інтерактивного навчання у тому рахунку і відеоконференцій у режимі он-лайн у дошкільних та шкільних закладах освіти.

З цією метою за рахунок субвенції з державного бюджету усі без винятку дошкільні навчальні заклади округу забезпечено комп’ютерними класами, а школи – сучасними мультимедійними комплексами. На кінець 2017 року майже усі середні загальноосвітні заклади будуть оснащені повноцінними комп’ютерними класами, а у наступному році планується закінчити передпроектний об’єм вищезазначеної програми. Але досягти очікуваного результату не можливо без активної участі батьків.

“Прийшов час сінергії батьків і педагогів. Без сучасних технологій бути конкурентноспроможним неможливо! Головне – бути активним!” – підсумував народний депутат.