Футбольних полів стає все більше

16 жовтня 2017 року народні депутати України І.І.Куліченко, А.В.Павелко, М.П.Курячий разом із Дніпровським міським головою Б.А.Філатовим та за участю керівництва обласної федерації футболу відкрили, після реконструкції, футбольні поля у трьох навчальних закладах Дніпра: «СЗШ №120» (Чечелівський район); «СЗШ №2» (Центральний район); «СЗШ №143» (Новокодацький район).

Для виконання цих робіт були залучені кошти міського та державного бюджетів. Також, за рахунок коштів державного бюджету, за ініціативою І.І.Куліченка, у 2015 році було виконано капітальний ремонт спортивної зали «СЗШ №143».

Вищезазначені навчальні заклади мають значні спортивні досягнення. Окрім футболу, в них розвиваються такі види спорту, як волейбол, баскетбол, бадмінтон, черлідінг, тхеквондо, стритбол, художня гімнастика. Тому не випадково, що день відкриття футбольних полів перетворився на яскраві спортивні свята для школярів та їх  батьків.

В поточному році, за рахунок коштів державного бюджету, у Новокодацькому районі також планується відкриття після реконструкції 2-х футбольних полів («СЗШ №132», «НВК №4») та 3-х баскетбольних майданчиків («СЗШ №91», «СЗШ № 85», «Спеціалізована школа № 134»).