Звіт перед виборцями

13 жовтня 2017 року у приміщенні СШ № 93 відбулась зустріч народного депутата України І. І. Куліченка з активом мікрорайону Західний. Проходив захід у рамках звітності народного депутата перед виборцями. Тому більшу частину зустрічі Іван Іванович присвятив обговоренню перспектив розвитку як освіти в цілому, так і потреб даної школи.Головне питання СШ № 93 – це її неповна завантаженість. Розглядаючи дане питання народний депутат  наголосив:  «Ми повинні дати школі нове життя. І тільки спільними зусиллями можемо досягти мети. Створення на базі школи НВК – це перший етап нашого спільного плану».

Народний депутат детально зупинився на обговоренні   програми системного впровадження IT-технологій в навчально-виховний процес  у дошкільних та шкільних закладах. Головна мета програми – піднесення технічних можливостей навчального процесу на якісно новий рівень.

Учасники зустрічі – мешканці мікрорайону звернули увагу народного депутата на розвиток спортивної інфраструктури та ремонт навчальних закладів. Наразі потрібно створити умови для зайнятості дітей і підлітків у позаурочний час, подбати про сучасні умови як для учнів, так і для педагогів у навчальних закладах ж/м Західний.

З цього приводу Іван Іванович звітував перед учасниками зустрічі про зроблене за його участю у 2016 – 2017 роках, а саме:

– виконання капітальних ремонтів коштом державного бюджету у 2016 році :

  • капітальний ремонт дахів СШ № 91, 93;
  • капітальний ремонт фасаду СШ № 91.

– придбання коштом державного бюджету у 2017 році :

  • 2-х комп’ютерних класів та 2-х мультимедійних комплексів для СШ № 91 та СШ № 93;
  • 3-х комп’ютерних класів для ДНЗ № 182, 233, 241.

З метою створення умов для відкриття дитячого садка при СШ № 93 до кінця поточного року планується завершити капітальний ремонт частини приміщень першого поверху шкільної будівлі.

Учні 5-го класу цієї ж школи отримали від народного депутата телевізор для використання його у навчальному процесі. Школярі цього класу заздалегідь звернулися до Івана Івановича з таким проханням і отримали обіцяне.

Планується також відкрити спортивний майданчик СШ № 91 після реконструкції.