Новий дитсадок у Діївці

14 вересня 2017 року у ДНЗ №235 відбулась зустріч народного депутата України І. І. Куліченка з мешканцями селища Діївка, на якій обговорювались питання створення на базі середньої загальноосвітньої школи №84 навчально-виховного комплексу для малюків, до того ж з використанням новітніх технологій навчання. Проблема в тому, що ДНЗ №235 єдиний у цьому мікрорайоні дошкільний навчальний заклад і він переповнений майже вдвічі і не взмозі забезпечити виконання законодавства про освіту у повному обсязі.

«Сьогодні ми говоримо про можливість держави вирішувати проблеми на місцях. І саме держава надає шанс готувати малечу до школи на одному рівні в усіх районах міста» – сказав Іван Іванович, розповідаючи про впровадження програми комп’ютеризації дошкільних навчальних закладів свого виборчого округу у цьому році.

Слід зазначити, що тільки за останні два роки за ініціативи народного депутата у цьому дитсадочку за державні кошти виконано роботи з капітального ремонту покрівлі, харчоблоку, замінено усі вікна, придбано комп’ютерний клас.