Наші діти – це наше майбутнє

31 серпня 2017 року народний депутат України І.І. Куліченко відвідав дитячий садок № 240. Ознайомився з його роботою,  оглянув харчоблок після капітального ремонту, зустрівся з педагогічним та батьківським активом.

По традиції Іван Іванович розповів про свою роботу у Верховній Раді, але більше часу приділив інформуванню про основні напрями своєї діяльності на виборчому окрузі.

Завдяки залученню державних коштів, у цьому році на окрузі продовжуються капітальні ремонти у 7 середніх загальноосвітніх та музичній школах, у 5 шкіл з’являться спортивні майданчики, у 11 дитячих садках і 1 – ій школі капітально відремонтовано харчоблоки, 3 школи отримають музичне обладнання, у СШ №94 з’являться нові меблі, усі без винятку дитячі садочки отримають сучасні комп’ютерні класи. Також не забуті і лікарні: у цьому році 4-та і 11-та отримають медичне обладнання, у 5-ій капітально відремонтовано ліфт.

У свойому виступі народний депутат ще раз звернув увагу на програму впровадження новітніх технологій у навчально-виховний процес. «Наші діти – це наше майбутнє» – наголосив Іван Іванович.