Майбутні гравці ФК “Дніпро” вже на футбольному полі

84-111 листопада сталась непересічна подія в исторії середньої школи №84 – відкрито після реконструкції одне з найкращих у Новокодацькому районі шкільне футбольне поле.
Директор 84-ої Валентина Иванівна Пихтіна мала приємну можливість запросити для участі у цій події народного депутата України Івана Івановича Куліченко, який має безпосереднє віднощення до відновлення спортивного майданчика.
Користуючись нагодою нардеп провів зустріч з педагогічним колективом, на якій звітував про свою роботу у Верховній Раді та обговорив з вчителями проект закону про освіту.
Зі свого боку освітяни розповіли Івану Івановичу про свої зусилля у вихованні дітей під гаслом “Молодь за здоровий спосіб життя”. Не дивлячись на те, що школа значно віддалена від центру міста і у ній навчається лише 335 учнів, вона має багато спортивних секцій та гуртків.
Підтримка віддалених шкіл є одним з пріоритетів народного депутата. У 2015 році за його сприяння у школі було замінено 50 вікон та відремонтовано дах.
Цього ж дня на реконструйованому футбольному полі сталось перше футбольне змагання господарів поля з товаришами з СШ №141. Найгарячішими вболівальниками, разом з І.І.Куліченко та батьками дітлахів, були керівники обласної та міської федерацій футболу. Можливо вони вже побачили майбутніх гравців “Дніпра”.

84-284-384-584-4